Search
Close this search box.
7 Nisan 2023

Geleceğin Açık Hava Eğlencesi Kablosuz Bluetooth Hoparlörler

Kablosuz Bluetooth Hoparlörler

Geleceğin Açık Hava Eğlencesi Kablosuz Bluetooth Hoparlörler

Doğru kablosuz Bluetooth hoparlörü bulmak zor bir görev olabilir. En azından ses kalitesini, taşınabilirliği ve fiyatı göz önünde bulundurmalısınız. Ek olarak, size hitap edebilecek renk, şekil ve boyut aralıkları vardır. Ardından, hoparlörünüzün (veya hoparlörlerinizin) sadece mono yerine stereo ses çalabilmesini isteyip istemediğiniz sorusu her zaman vardır.

Oyundaki tüm bu unsurlarla, sizin için en iyi Bluetooth hoparlörü seçerken cevaplamanız gereken soruları çözerek işleri biraz basitleştirelim.

Hangi uyumluluğa ihtiyacınız var?

Bluetooth hoparlörünüzün akıllı ev arayüzünüzün bir parçası olmasını istediğinizi varsayalım. O zaman sisteminizle uyumlu olduğundan emin olsanız iyi olur. En basit seçim, o markanın platformu için özel olarak tasarlanmış bir akıllı hoparlör satın almaktır.

Bununla birlikte, bunun yerine farklı bir konuşmacının özellikleriyle ilgileniyorsanız, ödevinizi yaptığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Arzu ettiğiniz yeteneklerin akıllı merkeziniz tarafından desteklenip desteklenmediğini öğrenin. Akıllı ev sistemi için hoparlör seçiyorsanız, mikrofon takılı bir hoparlör isteyeceğinizi unutmayın.

Geleceğin Açık Hava Eğlencesi Kablosuz Bluetooth Hoparlörler

Ne tür bir dinleme yapmayı planlıyorsunuz?

Bu sorunun cevabı, bu listede yer alan diğer tüm soruları etkiler. Kablosuz ev hoparlörleriniz yemek pişirirken, temizlik yaparken, çalışırken veya egzersiz yaparken ağırlıklı olarak müzik veya podcast çalmak içinse, birçok seçenekten kurtulabilirsiniz. Ana seçiminiz, ev ses ihtiyaçlarınızı hangi ses kalitesinin karşılayacağına bağlı olacaktır . Müzik dinlemek için, ses kalitesine, esas olarak podcast’leri dinlediğinizde yapacağınızdan biraz daha fazla yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Hoparlörü eğlenirken müzik çalmak için veya ev sinema sisteminiz için bir ses sistemi olarak kullanmayı planladığınızı varsayalım . Bu durumda, daha yüksek ses kalitesine, daha yüksek ses kapasitesine ve frekans yanıtında daha geniş bir megahertz aralığına sahip modelleri düşünmek isteyeceksiniz. Boyut konusunda endişeleriniz varsa endişelenmeyin; parti müziği için tasarlanmış en son Bluetooth hoparlörler oldukça taşınabilir hale geldi.

Dans müziği sağlamak gibi sese özgü eğlence için, o derin bas ritmini güçlendiren subwoofer hoparlörleri tercih edebilirsiniz. Bir ev sinema sistemi (veya daha gelişmiş müzik keyfi) için hoparlör takıyorsanız , stereo Bluetooth hoparlörleri düşünün. Kablosuz Bluetooth Hoparlörlerin çoğu sesi mono (stereo değil) olarak sunar. Bu nedenle, istediğiniz buysa, özellikle stereo hoparlörler aradığınızdan emin olun.

Menzilin ne kadar uzaması gerekiyor?

Bluetooth menzili, çeşitli çevresel ve teknolojik faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Teknolojik faktörler, alıcı hassasiyetini (hoparlörün), iletim gücünü (telefon gibi verici cihazın) ve anten kazancını (hem verici hem de alıcı uçlarda) içerir. Uçağın cihazlarınıza giden Wi-Fi sinyalini kesebileceği bir uçuş yolunun altında yaşıyorsanız çevresel bir faktör olabilir.

Bu kategorideki birçok ayrıntı çok tekniktir, ancak seçiminizi yönlendirmek için kullanabileceğiniz bazı şeyler, ürün özellikleri ve kullanıcılar tarafından sunulan incelemelerdir. İncelemeler genellikle belirli bir Bluetooth hoparlörün kullanışlı menzili hakkında faydalı yorumlar içerir.

Phılıps Hoparlör Tanx200 Kablosuz Parti Bluetooth

Hoparlörün su geçirmez olması gerekiyor mu?

Kamp yapmanın artan popülaritesi ile Bluetooth hoparlörler, açık havada en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmanın harika bir yolu haline geldi. Ancak nereye giderseniz gidin hava tahmin edilemez olabilir. Bazen yağmur, dolu ya da kar yağar – çölde bile – ve yürüyüşe çıktığınızda ya da geceleri uyku tulumunuzu giydiğinizde sevdiğiniz konuşmacıyı piknik masasında unutmak kolaydır. Önlem olarak, cihazınızın dış etkenlere maruz kalma olasılığı varsa, su geçirmez bir Kablosuz Bluetooth Hoparlörler seçtiğinizden emin olun .

Bu su geçirmez hoparlörler, siz havuzda yüzerken veya açık havada barbekü akşam yemeğinin tadını çıkarırken en sevdiğiniz melodileri çalarak arka bahçenize harika bir katkı sağlayabilir.

Jbl Go 3 Bluetooth Hoparlör

Pil ömrü bir endişe kaynağı mı?

Müziğinizi yanınıza almak istiyorsanız, hoparlörünüzün pilinin yalnızca bir geceden sonra bitmesini istemezsiniz. Piyasada çok sayıda taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlörler bulunmaktadır . Satın almadan önce, seçiminizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını görmek için pil ömrü özellikleri için ürün açıklamasını kontrol ettiğinizden emin olun.

Estetik sizin için önemli mi?

Bu, bu listedeki en az önemli soru olabilir, ancak birçok insanın çekici görünen ve hissettiren şeyleri satın almayı sevdiği inkar edilemez. Sahip olduklarımız bir dereceye kadar kişisel tarzımızı yansıtır. Ev mobilyaları ve dekor, kim olduğumuz hakkında çok şey söyleyebilir. Konuşmacı, misafirler tarafından muhtemelen görülecek bir şey olduğundan, estetik açıdan hoş olmasını istemeniz mantıklıdır. Bu nedenle, kendinizi neredeyse her şekilde birbirinin yerine geçebilecek gibi görünen iki hoparlör arasında kalmış bulursanız, bırakın estetik tercihiniz eşitliği bozsun.

Bluetooth Hoparlör büyük, ses bombası hoparlör (büyük boy), Bluetooth Hoparlör, Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, Bluetooth hoparlör tavsiye, En iyi Bluetooth hoparlör, Bluetooth Hoparlör Fiyatları, Kablosuz Bluetooth Hoparlörler

Diğer İçeriklerimiz