Search
Close this search box.
2 Nisan 2023

PlayStation Plus aboneleri için heyecan verici bir ücretsiz oyun serisi sunuyor.

PlayStation Plus aboneleri

PlayStation Plus aboneleri için heyecan verici bir ücretsiz oyun serisi sunuyor.

PlayStation, Nisan 2023’te PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz oyun serisini açıkladı. Dizide yer alan oyunlar Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure ve Tails of Iron.

Bu oyunlara 4 Nisan – 1 Mayıs tarihleri ​​arasında PS Plus Essential, Extra ve Deluxe/Premium seviyelerinde erişilebilir. Birinci şahıs nişancı kategorisinde bir inşa etme ve yağma oyunu olan Meet Your Maker, sürüm ve PS Plus’a özeldir. Hem Playstation 4 hem de Playstation 5 kullanıcıları, bu oyunları 1 Mayıs’a kadar oyun kitaplıklarına ekleyebilecek ve aboneler, PS Plus‘a abone oldukları sürece oyunları oynamaya devam edebilecekler.

PlayStation Plus aboneleri 2023
PlayStation Plus aboneleri

PlayStation Blog’da şirket, çok oyunculu nişancı ve aksiyon RPG hayranları için Battlefield 2042, Minecraft Dungeons ve Code Vein dahil olmak üzere Nisan ayı ücretsiz PS Plus oyunlarını duyurdu. Ayrıca PS Plus aboneleri Mart ayı ücretsiz oyunlarını 3 Nisan’a kadar oyun kitaplıklarına ekleyebilecekler.

Meet Your Maker: Ağustos 2022’de Behavior Interactive tarafından duyurulan birinci şahıs nişancı oyun mekaniklerini de içeren bir inşa etme ve baskın yapma oyunudur. Oyuncular, tuzaklar, engeller ve düşmanlardan oluşan bir labirentte gezinirken diğer oyuncuların ileri karakollarını inşa edebilir ve bunlara baskın yapabilir. Ateşli silahlar, patlayıcılar, yakın dövüş silahı ve kıskaç dahil olmak üzere aksiyon dolu bir dokunuşa sahip Super Mario Maker’dan ilham alan bir oyundur.

Sackboy: A Big Adventure, Sumo Digital tarafından geliştirilen ve LittleBigPlanet serisinin bir yan ürünü olan bir 3D platform oyunudur. Oyun, Sackboy için geliştirilmiş hareket mekaniğini sunarak daha fazla çeviklik ve etkileşimli oyun sağlar. Oyun ayrıca dört oyuncuya kadar yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modları da destekler.

Tails of Iron: 2021’de piyasaya sürülen Souls benzeri dövüş içeren bir aksiyon RPG’sidir. Oyuncular, savaşın yok ettiği krallığı yeniden kurma görevinde Rat Throne varisi Redgi rolünü üstlenecekler. Oyun ayrıca, oyunculara tehlikeli yolculuklarında yardımcı olmak için silah ve zırh planları ve tarifler dahil olmak üzere çok çeşitli zanaatkarlık seçeneklerine sahiptir.

PlayStation Plus aboneleri

Diğer İçeriklerimiz