Search
Close this search box.
2 Mayıs 2023

Samsung Watch 4’de En Son Güncellemeler

Samsung Watch 4'de En Son Güncellemeler

Samsung Watch 4’de En Son Güncellemeler

Samsung Galaxy Watch 4 -en son güncellemeler; 9 Şubat’ta Samsung unpacked etkinliğinde tanıtılan S22 serisi ve Tab S8’in yanı sıra, Samsung Galaxy Watch 4 için bazı yeni güncellemeler de vardı . Bazı güncellemeler bekleyenler için, Samsung Galaxy Watch 4’ün özellikleriyle ilgili bu yeni güncellemeler bayılacaksınız.

Yeni Arayüzler

Öncelikle saat yüzlerinden bahsedelim. En son güncellemelerle artık daha fazla saat yüzü seçeneğine sahip olacaksınız, böylece saat yüzünüzü aşınma işletim sistemi tarafından sağlanan benzersiz tarzdaki saat yüzlerinden herhangi biriyle değiştirebileceksiniz. Saat kadranı seçenekleriyle tarzınızı ve kişiliğinizi artık daha canlı bir şekilde ifade edebileceksiniz! Samsung Watch 4’de En Son Güncellemeler

Samsung Galaxy Watch 4 -en son güncellemeler
Samsung Galaxy Watch 4 -en son güncellemeler

 Sağlık ve fitness özellikleri

Egzersiz yapmayı seviyorsanız veya sağlık ve fitness rutinine girmeyi düşünen biriyseniz, Samsung Galaxy Watch 4 bunun için en iyi cihazdır. Sağlık ve fitness özelliklerindeki yeni güncellemelerle artık adımlardan çok daha fazlasını takip edebileceksiniz.

Yeni güncellemeler, kullanıcıların yalnızca 15 saniye içinde bir BIA ölçümü almasına olanak tanıyacak ve bunu da her yerde ve her zaman yapabilirsiniz. Yeni Samsung biyoaktif sensör, vücut kompozisyonunuzu gerçek anlamda yakalayarak sağlık hedeflerinizi nasıl yöneteceğiniz konusunda size bilgi verir.

Yeni güncellemeler ile günlük aktivitelerinizi takip edebilecek ve kondisyonunuzu takip edebileceksiniz. Samsung Galaxy Watch 4, 90’dan fazla egzersizi destekler, böylece egzersiz rutininizi planlayabilir ve istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Yeni güncelleme, kullanıcıların akıllı saatlerine 4 ekleyebilecekleri ve kullanıcıların fitness programını 30 günlük ücretsiz denemesine olanak tanıyan Centr2 adlı yeni bir dijital fitness programı içeriyor.

Yeni aralık izleme özelliği, önceden bir süre ve mesafe hedefi belirlemenize izin verdiği için koşmaktan veya bisiklete binmekten hoşlananlar için mükemmeldir.

Samsung Akıllı Saat Watch 4 Classic 46mm

Uyku koçluğu programı

Samsung ayrıca, Samsung Galaxy Watch 4’e 7 gün boyunca uyku düzeninizi takip edecek ve sizden bazı manuel anketleri tamamlamanızı isteyecek yeni bir uyku koçluğu programı ekledi. Bu, programın size ne tür bir uyku düzenine sahip olduğunuzu açıklayan temalı bir hayvan profili vermesini sağlayacaktır. Samsung Watch 4’de En Son Güncellemeler Uyku sorunları tespit edilirse, program, kullanıcının uykusunu iyileştirmek için takip etmesi için çok haftalık bir program oluşturmak için çalışacaktır. Ne kadar havalı değil mi ?

Yeni bantlar ve halka bileklikler

Samsung Galaxy watch 4 için krem ​​ve bordo renklerinde bazı yeni spor kayışları tanıttı. Bunun dışında yeni renkli kumaş kayışlar ve bağlantı bilezikler var, bu nedenle güzel bir kayış ve bilezik seçeneğiniz var.

Samsung Watch 4’de En Son Güncellemeler

Diğer İçeriklerimiz