Search
Close this search box.
7 Şubat 2023

2023 Kumaş Trendleri

2023 Kumaş Trendleri

2023 Kumaş Trendleri

Nötr tonlar yıllardır dekorasyonun temelini oluşturdu ve bize gri ile bej arasında her yerde bulunan ton olan grej gibi terimler verdi. 2023 yılında ise renkler geri döndü.

Canlı renkler, cesur kumaş desenleri ve dramatik dokular geri dönüş yapıyor. Kumaşların, bir odayı dekore ederken önemli bir ilham kaynağı. Renk ve desen. Denge ve stil. Rahatlık ve güzellik.

Gelin 2023 yılında bizleri neler bekliyor bir bakalım;

Renk

Evet çok şükür yine renk geldi. Nötrler geri adım atıyor ve daha etkileyici renklerin ilgi odağı haline gelmesine izin veriyor. Uzmanlara göre yıllarca nötr ve daha bastırılmış alanlarımız oldu ve insanlar enerjiden, farklı renk patlamalarına sahip olmaktan ve biraz kişilik katabileceğiniz farklı yollardan heyecan duymaya başladılar.

Desen

Desenler göz alıcı oldukları kadar ilham verici de olabilir. Normalde bir oda tasarlarken gerçekten ilgimizi çeken bir kumaşla başlarız. Ve bu modelin ölçeğine bağlı olarak, bu, onun uygulanmasını netleştirir. Yani, daha büyük bir ölçeğiniz varsa, bunu bir perdede yapabilirsiniz ve duvar renginize bunu yansıtırsınız. Ardından, mobilya çerçevelerinizde aynı renkleri içeren daha büyük ölçeklerle çalışan daha küçük ölçekli desenler oluşturabilirsiniz.

Karakter ve rahatlık

Desen ölçeği ve dokularına yeni bir odaklanma var bu yıl. Daha büyük ölçekli kumaşlarımızla koordineli olan çok çeşitli küçük ve orta ölçekli desenlere sahip olduğumuz için heyecanlıyız. Bu tip desenlerin her biri çeşitli renklerde mevcut ve müşterilerimize evleri için doğru görünümü elde etme olanağı sağlamanın anahtarı tam da burada. En ilginç alanlar, başarıyla kontrast ve ilgi yaratan alanlardır.

Doğal ürünler

Keten, yün ve ahşap gibi doğal malzemeler her eve anında organik, canlı bir kalite katar. Birçok duvar artık yün düğümleyerek yapılan dekoratif sanat olan makrome ile süslenmiştir. Yumuşak krem ​​tonlarında yün dokuma ve örgü ile üretilen kırlent ve battaniyeler de doğal ve sıcak bir görünüm oluşturur. Doğadan ilham alan organik desenler ve yapılar artık her evin olmazsa olmazı haline gelecek.

2023 kumaş Trendleri, Kışlık kumaş isimleri, kumaş Trendleri, 2023 yaz kumaşları, Tüvit Kumaş

Diğer İçeriklerimiz