Search
Close this search box.
15 Ocak 2023

Öğrenciler için Laptop Önerileri

Öğrenciler için Laptop Önerileri

Öğrenciler için Laptop Önerileri

En iyi öğrenci dizüstü bilgisayarı, paranızın tam karşılığını verendir. Ailelerin eğitim maliyetleri gerçekten çok yüksek. Bir de buna eğitim için gerekli elektronik ürün maliyetleri de eklenince gerçekten bu çok yüksek rakamlara ulaşıyor. İlkokul, ortaokul, lise veya üniversite fark etmeksizin bugün laptop bilgisayar tüm öğrencilerin kullanması gereken bir araç. Özellikle pek çok Üniversite öğrencisi daha sıkı bir bütçeyle çalışıyor, yeni bir dizüstü bilgisayar genellikle bu öğrencilerin okula başladıklarında yaptıkları en pahalı satın alma oluyor. Ancak bu, bulabileceğiniz en ucuz dizüstü bilgisayarı seçmeniz gerektiği anlamına gelmez.

Öğrenciler için Laptop Önerileri
Öğrenciler için Laptop Önerileri ve fiyatları

Öğrenciler için ideal dizüstü bilgisayarı seçmek söz konusu olduğunda, bir dizüstü bilgisayar yüküyle uğraşmamak için paranızın karşılığını en iyi şekilde aldığınızdan emin olmanız gerekir. Sonuçta, en iyi dizüstü bilgisayar her bir kullanıcı için farklı olacaktır. Bir film yapımcılığı veya animasyon uzmanıysanız, video düzenleme ve işleme programları gibi yoğun yazılımları çalıştırmak için güçlü bileşenlere ve özel bir GPU’ya sahip bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olacaktır.

Bununla birlikte, edebiyat gibi bir şey çalışıyorsanız, yalnızca web’de gezinme ve kelime işlem gibi basit görevleri yapacağınız için , en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biri gibi hafif bir makineyle muhtemelen daha iyi durumda olacaksınız.

Piyasadaki pek çok seçenekle, ne seçeceğinize karar vermenin biraz zor olabileceğini anlıyoruz. Yine de paniğe kapılmayın. Herkesin aynı ihtiyaçlara sahip olmadığının farkındayız. Hal böyle olunca da önerilerimiz arasında her türlü ihtiyaca ve bütçeye hitap eden dizüstü bilgisayarlar yer alıyor.

Asus Notebook

Örneğin ASUS NOTEBOOK X515JA-EJ2124W İ5 1035G1 8GB 256GB SSD 15.6″ FHD WİNDOWS 11 HOME, güçlü performans ve sürükleyici görseller sunan giriş seviyesi bir dizüstü bilgisayardır. NanoEdge ekranı, gerçekten ilgi çekici bir deneyim için geniş 178 ° görüntüleme açısı ve mat parlama önleyici kaplamaya sahiptir. İçinde, 16 GB 2400 MHz RAM’e sahip bir Intel ® Core ™ i7 işlemci ile güçlendirilmiştir ve NVIDIA ® GeForce ® MX130’u içerir. 1 TB’ye kadar PCIe ® SSD ve 1 TB HDD içeren çift depolamalı tasarım, yüksek depolama kapasitesi ve hızlı veri okuma / yazma hızları ile size mükemmel bir kombinasyon sağlar .

Technopc Notebook

Ya da TECHNOPC NOTEBOOK TI15N33 15.6″HD EKRAN N3350E 4GB RAM 128GB+240GB SSD FREEDOS BEYAZ-60521, ergonomik ve hafif tasarımı ile hem okula götürüp getirme açısından kolaylık sağlıyor, he de 15.6HD Ekran’ı, 4GBRAM, 128 + 240GB SSD ve güçlü işlemcisi ile evde, okulda, yemekhanede, kütüphanede, sırt çantasında, serviste, otobüste kesintisiz kullanım sağlıyor, güçlü batarya ömrü ile sürekli çevrimiçi kalmanız için olağanüstü istikrar ve dayanıklılık sunuyor.

Hp Notebook

Bir başka seçenek de Hp Notebook İ7 15s-fq4006nt 54t74ea Ab8 11195g7 8gb Ram 512 Gb Ssd olabilir. Öğrenciler için geniş ekran olmazsa olmaz. Çünkü ders çalışırken düzenli olarak ekrana bakmaları, eğer bi metin ve bir görsel üzerinde çalışıyorlarsa, ekranın büyüklüğü doğrultusunda görselin ve yazının küçülmesine sebebiyet verir ki, bu da gözlerde zaman içerisine yorulmaya ve hatta bozulmaya yol açabilir. Bunun önüne geçmek için HP’nin 15.6 inç boyutlarına sahip ekranı ideal. Intel Core i7 işlemicisi, 8GB Ram’i, 512GB Sabit SSD Diski ve boyutları itibari ile tam bir fiyat performans ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Öğrenim için tüm gerekli donanımlara sahip olan bu ürün, aynı zamanda Çelik Kardeşler mağazasında muhteşem fiyat ve ödeme koşulları ile anne babaları çok sevindireceğe benziyor.

Öğrenciler için Laptop Önerileri konulu blog yazımı size önerdiğimiz ürünleri değerlendirebilirsiniz dilerseniz daha fazlası için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Laptop önerileri 2023, Laptop tavsiye

Diğer İçeriklerimiz